Prádelník DR 008

50 cm
Hloubka
36 cm

• Lehce složitelný

Pěkný kousek nábytku, ničím neruší, zkrátka a dobře jsem nadmíru spokojená. Tento nákup se mi opravdu, ale opravdu, povedl.

• , zakoupeno v Nábytek ATAN

• čekala jsem začepované příčky (jsou jen vsunuté)

Podle obrázku jsem čekala kvalitnější provedení, ale celkový vzhled konečného výrobku, není zas tak špatný!

Materiál
Výška
50 cm
Hloubka
36 cm

Dřevěný prádelní koš přírodní barvy je vyrobený z odolného kaučukovníku a je lakovaný bezbarvým lakem.

Prádelní kaučukovníkový koš s víkem je vhodný například k hromadění a uchování špinavého prádla před vypráním. Lze také využít pro uschování hraček v dětském pokoji.

Hodí se do všech prádelen i koupelen, ať jsou klasicky nebo moderně zařízeny.

Koš je bez textilního pytle uvnitř.

1zákazník doporučuje produkt

• Lehce složitelný

• , zakoupeno v Nábytek ATAN

• čekala jsem začepované příčky (jsou jen vsunuté)